زالو درمانی برای میگرن

زالو درمانی برای میگرن

متخصص طب ایرانی گفت: عواملی نظیر استعداد ژنتیکی، اختلال‌های عصبی، تغییرات در دستگاه عصبی سمپاتیک، اختلال در عملکرد ترشح هورمون‌هایی مانند سروتونین، دوپامین و… می‌تواند در بروز میگرن مؤثر باشد.
۰
درمان میگرن در طب سنتی
محمود قادری متخصص طب ایرانی گفت: علت دقیق میگرن را نمی‌توان قطعی عنوان کرد، اما آنچه مشخص است میگرن نوعی سردرد شدید است، که خانم‌ها بیشتر از آقایان به آن مبتلا می‌شوند.

وی با اشاره به عوامل بروز میگرن گفت: عواملی نظیر استعداد ژنتیکی، عریض و تنگ شدن عروق در ناحیه سر و گیج‌گاهی، اختلال‌های عصبی، تغییرات در دستگاه عصبی سمپاتیک، اختلال در عملکرد ترشح هورمون‌هایی مانند سروتونین، دوپامین و… می‌تواند در بروز میگرن مؤثر باشد.

قادری با اشاره به این‌که زمینه ابتلا به میگرن در تمامی انسان‌ها موجود است، گفت: هیچ حاشیه امنی برای محافظت از افراد وجود ندارد؛ هم‌چنین عوامل ایجاد کننده میگرن عبارتند از: وراثت، کم تحرکی، اضطراب و نگرانی، آلودگی هوا، تغذیه نامناسب، فست فود، کنسرو، غذاهای مانده، مصرف سیگار و قلیان، نوسانات هورمونی، بدخوابی(بی‌خوابی یا کم‌خوابی).

متخصص طب ایرانی تصریح کرد: برای درمان میگرن در طب سنتی، ابتدا تشخیص علل ایجاد کننده امری ضروری است؛ سپس پرهیزهای غذایی، اصلاح سبک زندگی، ورزش، کاهش اضطراب و استرس، آرامش ذهنی و هم‌چنین حجامت ماستوئید(پشت گوش) و زالو درمانی در ناحیه پیشانی، شقیقه و پشت گوش بسیار مؤثر است.

منبع:مردم نیوز

 

زالو درمانی برای میگرن,زالو درمانی برای ناباروری,زالو درمانی برای نازایی,زالو درمانی برای هموروئید,زالو درمانی برای هپاتیت,زالو درمانی برای واریس پا,زالو درمانی برای واریکوسل,زالو درمانی برای پا درد

زالو درمانی برای پروستات,زالو درمانی برای پوست,زالو درمانی برای پوست صورت,زالو درمانی برای چاقی,زالو درمانی برای چروک صورت,زالو درمانی برای چشم,زالو درمانی برای چین و چروک,زالو درمانی برای کم خونی,زالو درمانی برای گرفتگی عروق قلب,زالو درمانی برای گوش,زالو درمانی به انگلیسی,زالو درمانی بهتر است یا حجامت,زالو درمانی بیضه,زالو درمانی بیضه ها,زالو درمانی تبریز,زالو درمانی تنبلی تخمدان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *